VITAMMY THERMO STICKERS Nálepky s teploměrem na nepřetržité měření teploty 5ks

Nálepka s teploměrem THERMO STICKERS zobrazuje teplotu a dá se použít pro nepřetržitou kontrolu teploty s přesností na 1 ° C,
protože při umístění na tělo dítěte vizuálně zobrazuje teplotu až do 48 hodin. Může se použít na čelo, podpaží nebo hrudník dítěte.

Skladem
Značka: VITAMMY
109 Kč

Příjemný a praktický tvar teploměru.
Díky své malé velikosti a ploché struktuře je můžete vzít s sebou kamkoli. Barevné, přátelské dětské motivy usnadňují použití u dětí - kontrola teploty nebude pouze nutná nepříjemnost - stane se pro dítě událostí.

Jak používat: 
1. Odstraňte ochrannou vrstvu a nalepte nálepku THERMO STICKERS® na čelo, pod paži nebo na hrudník vašeho dítěte.
2. Symbol N (NORMÁLNÍ) zobrazený ve velkém kruhu označuje normální tělesnou teplotu.
V jiných případech se numerický výsledek objeví v jednom ze čtyř malých kruhů označujících tělesné teplo (získání 2 výsledků v malých kroužcích znamená střední teplotu mezi těmito 2 výsledky).


UPOZORNĚNÍ:
Nálepky THERMO STICKERS by se neměly používat ke kontrole závažných zdravotních problémů, protože jsou pouze indikátory teploty. Na potvrzení hodnot závažné teploty vždy používejte teploměr. V případě pochybností vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud je nálepka poškozena. Tento produkt není hračka. Nedovolte, aby vaše dítě vložilo výrobek do úst, mohlo by jej spolknout. Vždy používejte pod dohledem dospělých. Nepoužívejte nálepky na místech, která jsou příliš horké nebo příliš studené nebo při jídle či cvičení. V případě alergie, když je nalepena nálepka, přestaňte produkt používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Nenechávejte na kůži déle než 48 hodin.


Skladování:
Výrobek by měl skladovat na chladném a suchém místě. Vyhněte se vystavení teplu nebo přímému slunečnímu záření.


Složení.
-tekutý krystal
-PET
-samolepiaci papír - certifikovaný na nevyskytující se obsah škodlivých látek


Vlastnosti:
-Rozsah měření: 35 - 40 ° C
-Přesnost měření: 1 ° C
-Čas měření: 15 sekund